MARKNADSREGISTER

Företags- och branschregister över stödjande medlemmar i R3 Nordic.
Marknadsregistret omfattar leverantörer i hela Norden inom branschens samtliga kategorier.
Dessa erbjuder dig och ditt företag produkter samt tjänster för allt ni kan tänkas behöva i er vardag.

Vill du också marknadsföra dina tjänster och/eller produkter i vårat Marknadsregister på hemsidan samt i tidningen Renhetsteknik? Under rubriken MEDLEM kan du läsa mer och ansöka direkt om stödjande medlemskap.

Underlag och formulär för deltagande i Marknadsregistret får du med automatik efter det att medlemsavgiften för stödjande medlemskap är betald.

Om du redan finns med, men vill ändra/komplettera dina uppgifter så ber vi dig att mejla till kansliet på info@r3nordic.org

BranschFöretagLandKontaktE-post 
Cleanroom UtilitiesINREM ABSEAgneta Lundquistinfo@inrem.se
Commissioning / ValidationCRC medical ABSEAnders Rehnanders.rehn@crcmed.com
Cleanroom UtilitiesAET Arb.miljø og EnergiteknikkNOBarbro Reiersølbarbro@aet.no
Cleanroom ContractorVentilator Renrum, Industri ABSEBernt S. Karlssonbernt.karlsson@ventilator.se
Measuring Equipment / CalibrationParticle Measuring Systems NordicDKBetina Simonsenbsimonsen@PMEASURING.com
Measuring Equipment / CalibrationPSIDAC ABSEBjörn Österlundbjorn@psidac.com
Separative DevicesNinolab ABSEChristian Jansoncja@ninolab.se
Ventilation Systems / FilterCamfil Svenska ABSEEvelina ZettervallEvelina.zettervall@camfil.com
Microbiology / Sterilization EquipmentMiclev ABSEFredrik Alexanderssonfredrik.alexandersson@miclev.se
Protective Clothing / Cleanroom Suits / Laundry ServicesBerendsen Textil Service ABSEGöran NilssonGoran.Nilsson@berendsen.se
Cleanroom UtilitiesLaboren ApSDKJørgen Qvistjq@laboren.dk
Cleaning / DesinfectionServiceföretaget Pima ABSEKimmo Vihtarikimmo@pima.se
Commissioning / ValidationMyAir Test and Validation in Sweden ABSELars Janssonlars.jansson@myair.se
Protective Clothing / Cleanroom Suits / Laundry ServicesDe Forenede Dampvaskerier A/SDKLisbeth Larsenll@dfd.dk
Commissioning / ValidationCRC Clean Room Control ABSENils-Johan Björklundnils-johan@cr-control.se
Measuring Equipment / CalibrationBrookhaven Instruments ABSEPatrik Bengtssonpatrik@brookhaven.se
Microbiology / Sterilization EquipmentGetinge Finland OyFIPeter Holmbergpeter.holmberg@getinge.fi
Cleaning / DesinfectionPharmaClean ABSERegina Björnssoninfo@pharmaclean.se
Design / ConstructionCIT Energy Management ABSEStefan Aronssonstefan.aronsson@cit.chalmers.se
Cleanroom ContractorCowi ABSETorbjörn Långtrla@cowi.se